Astma a biorezonans

Astma u dzieci jest spowodowana przede wszystkim przez pasożyty. Ich metabolity są mocno alergiczne i powodują obrzęk, drażnienie błony śluzowej i zwieszenie dolegliwości oskrzeli.

Kluczowym pasożytem jest tutaj glista ludzka. To największy nicień żerujący w ludzkim organizmie. Jest to trzeci najczęściej występujący w ciele pasożyt zaraz po włosogłówce i owsiku.

Więc jeśli ataki kaszlu są napadowe, potęgują stan zapalny i zwiększają duszności czy powodują tzw. świst powietrza (oraz utratę tchu przy wysiłku) to należy sprawdzić mikrobiologie organizmu! Przyjmowanie leków w takim przypadku nie usunie nam przyczyny astmy u naszego dziecka ale złagodzi objawy.

Astma oskrzelowa tak jak alergie pokarmowe jest w większości przypadków wynikiem obciążenia organizmu pasożytami, metalami, roztoczami i pleśniami.

Dlatego pierwszą rzeczą jaką wykonujemy w gabinecie Biorezonansu Vibrum w Zgorzelcu jest diagnostyka i wyszukanie tych szkodliwych czynników. Jeżeli Astma czy alergie nie występują u nas od urodzenia oraz nikt z naszych krewnych ich nie miał to możemy mieć pewność, że obciążenia są tutaj głównym winowajcą.

 

W naszym gabinecie Biorezonansu Vibrum w Zgorzelcu można dokładnie sprawdzić i wyeliminować większość przyczyn astmy i alergii.

A tymi czynnikami są miedzy innymi:

– Alergeny – roztocza kurzu (ale także inne roztocza), pyłki roślin, sierść zwierząt, naskórek i wydzieliny, żywność i dodatki do żywności (konserwanty, emulgatory, barwniki, antyoksydanty i inne),

– Toksyny – pleśnie, grzyby i pasożyty,

– Dym papierosowy,

– Zanieczyszczenie pyłami, spalinami, dymem i toksynami,

– Środki chemiczne, np. detergenty, wybielacze, barwniki,

– Kosmetyki,

– Zmiany pogody, np. suche powietrze, nadmiernie wilgotne powietrze,

– Nadmierny wysiłek fizyczny,

– Lekarstwa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *