Nobel a pasożyty

Wiele osób słyszało o biorezonansie i jego ”magicznym” działaniu. W Polsce jest to dalej temat podśmiewanek czy wręcz szykanowania ze strony medycyny konwencjonalnej.

Szkoda, że tak ważne nauki jak parazytologia i mikrobiologia są traktowane w naszym kraju po macoszemu. Wszyscy dobrze wiemy jak duży wpływ na nasz organizm mają różne patogeny, dlatego jest wielką szkodą odsuwać walkę z np. pasożytami na koniec tzw. kolejki w przebiegu naszej choroby a nie od niej zaczynać.

Pierwsze fundamenty do zasad i praw działania biorezonansów sprawdzanie były przez D. Gabora ( późniejszego laureata nagrody Nobla z fizyki) oraz I.Prirogine ( późniejszego laureata nagrody Nobla z chemii). To właśnie dzięki ich wnikliwej pracy amerykańska biochemiczka M.F Barnothy opublikowała pierwsze publikacje na temat ”Biologicznych efektów pól magnetycznych”.

Te publkacje oraz  dokonania dr Franza Morell , który jest jednym z ojców biorezonanasu pozwoliły na udowodnienie teorii że materia składa się z naładowanych cząstek, które tworzą wokół siebie pole i reagują z innym polem . Dlatego teoria biorezonansowa (BRT) została stworzona na bazie tych właśnie wyników naukowych.

Dlatego ciężko się zgodzić z poglądem ,że działanie biorezonansu to przede wszystkim efekt placebo. Trzeba tylko zrozumieć , że wszystko co się porusza, każda reakcja, zmiana czy proces w organizmie odbywa się poprzez wymianę informacji, która przekształca energię potencjalną na dynamiczną. Taka informacja może być spokojnie odnaleziona podczas badania biorezonansem.

Z tego powodu wykrywanie różnych patogenów za pomocą urządzenia np . Bicom Optima, który posiadam w moim gabinecie, jest możliwe i skuteczne.

Pasożyty mają ogromny wpływa na nasze funkcjonowanie. Są winowajcą wielu dolegliwości w naszym organizmie: od alergii, bóle brzucha, zaburzenia snu , zaparcia ,biegunki czy zmniejszenie odporności czy wielu wielu innych. Świat powoli zaczyna dostrzegać te korelacje. Dzięki temu nagrodę Nobla z dziedziny medycyny w 2015 roku otrzymała trójka uczonych za odkrycie nowych sposobów walki z pasożytami (w tym wypadku malaria i nicienie).

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *