Rzucanie palenia a biorezonans

Wielu z was za pewne słyszało ,że można rzucić palenie za pomocą magicznej różdżki jaką jest w tym wypadku biorezonans. Więc dlaczego jest tyle negatywnych opinii w Internecie, że to nie działa lub jest to całkowita bujda. Nasz gabinet biorezonansu Zgorzelec przybliży wam kilka zasad na czym polega rzucanie palenia:
 
Po 1 :
Rzucić palenie trzeba chcieć. Jeśli w głowie się tego nie ustali to ciężko będzie coś zmienić w naszych nawykach. Trzeba być świadomym tego co chce się zrobić. Jeśli się idzie z musu, bez przekonania i chęci to cały proces może zająć kilka nawet sesji.
 
Po 2 :
Trzymać się ustalonych zasad, czyli :
– wyrzucić wszystkie papierosy i popielniczki z domu, auta, pracy.
– nie popalać po zabiegu z czystego przyzwyczajenia lub dla sprawdzenia.
– zakaz spożywanie alkoholu przez następne 24 h.
– nie przebywać w towarzystwie palaczy przez 24 h.
 
Po 3 :
Wygrać z nawykiem i przyzwyczajeniem.
Skuteczność rzucania palenia przy pomocy biorezonansu wynosi od 80-do 90% przy pierwszym podejściu. Mimo tego, że nie czuje się potrzeby zapalenia i tak zwany głód nikotynowy nie występuje, to wiele osób ma zakodowane stare nawyki i przyzwyczajenia które pchają rękę automatycznie po papierosa.
 
Co więc zrobić ?
Trzeba przyjść do gabinetu i się nie bać.
Sama metoda jest bezinwazyjna , bezpieczna i bezbolesna. Fakt następuje duża zmiana w czasie zabiegu ponieważ oprócz zabiegu wygaszania głodu nikotynowego wywoływany jest także wzmożony proces oczyszczania toksyn z organizmu czyli detoksykacji.
Bardzo istotną sprawą jest przygotowanie psychiczne. Jest to nałóg z którym trzeba zadziałać zdecydowanie i pewnie. Jeśli nie wiemy czy mamy tyle siły na rzucenie palenia to zawsze można się psychicznie przygotować i wyznaczyć w kalendarzu na czerwono datę ostateczną zerwania z nałogiem palenia papierosów.
Jeśli następnego dnia nie poczujecie żadnej różnicy to zabieg zostanie powtórzony bez dodatkowych kosztów.
 
Jak to działa?

Rzucanie palenia polega za wygaszeniu głodu nikotynowego poprzez stymulacje reakcji biochemicznych oraz pola elektromagnetycznego. Podczas zabiegu osoba trzyma elektrody w dłoniach a fale płyną z organizmu do urządzenia Bicom Optima gdzie następnie są przekształcane te sygnały i wysyła z powrotem do ciała.

Drugim etapem w terapii rzucania palenia jest pobudzanie organizmu do zwiększenia usuwania toksyn za pomocą skóry, nerek, jelit i płuc. Ponieważ detoksykacja trwa zazwyczaj kilka dni, bardzo ważne jest aby pić dużą ilość płynów w celu szybszego usunięcia trucizn z ciała. Jest to bardzo istotne ponieważ w wyniku zwiększonego wydalania toksyn mogą występować działania niepożądane.

Działania niepożądane po terapii rzucania palenia:

Najczęściej jest to  suchość w ustach, metaliczny posmak, zwiększone zmęczenie, osłabienie koncentracji, rozdrażnienie.

 Co jeśli nie wiemy czy uda nam się wytrzymać ?
Jest kilka kroków które pozwolą nam zmienić swoje stare nawyki i zaprogramować umysł na nowe.
– wyrzucić wszystkie papierosy i popielniczki z domu, auta, pracy.
– codziennie w widocznym dla siebie miejscu odkładać pieniądze które zostałyby wydanie na zakup papierosów ( po miesiącu może okazać się, że jest to bardzo miła niespodzianka którą możemy przeznaczyć na coś dla SIEBIE ).
– przez kolejne 28 dni ssać wit.C lub przegryzać słoneczniki, dynię lub inne ziarna.
– raz w tygodniu wprowadzić zabieg oczyszczający – kąpiel, sauna, zioła czy inhalacje ( np. Zabłocka mgiełka solankowa).
– każdego dnia przez 28 dni zaznaczać w kalendarzu dni wolne od palenia.
– pić dużo wody oraz płynów . Trzeba pamiętać ,że przyspieszony detoks nikotyny oraz toksyn z organizmu zaczyna się już na terapii rzucania palenia ale trwa nawet do kilkunastu miesięcy.
 
 

Cena za zabieg to koszt  200 zł

W dniu terapii antynikotynowej należy wykonać następujące czynności:

  • wyrzucenie wszystkich papierosów z domu, samochodu oraz miejsca pracy, z wyjątkiem jednej paczki
  • opróżnione i wyczyszczone wszystkie popielniczki, nawet te w samochodzie czy pracy
  • zakaz spożywania alkoholu 24 godziny przed i po zabiegu
  • ograniczenie spożycia herbaty, kawy i coli kilka dni przed terapią
  • zakaz przebywania w towarzystwie palaczy 24 godziny po zabiegu
 
 
 
 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *