Terapie medycyna naturalna

Bicom Optima Biorezonans Zgorzelec

Terapie medycyna naturalna

BIOREZONANS BICOM OPTIMA

Aparat BICOM Optima to najnowocześniejsze urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne z zakresu terapii elektromagnetycznych drgań własnych czyli biorezonansu. Urządzenie posiada diagnostykę oraz 5 modułów terapeutycznych.

U naukowych podstaw diagnostyki i terapii biorezonansowej leżą najnowsze dokonania z dziedziny biofizyki oraz fizyki kwantowej. Zgodnie z nimi, wszystko, co materialne (komórki, patogeny), emituje prąd elektryczny, czyli pole elektromagnetyczne. Gdy u pacjenta wystąpią zmiany patologiczne lub obciążenie alergią, wtedy pole elektromagnetyczne ulega zaburzeniu. W tej sytuacji na zarejestrowaną przez aparat BICOM wartość składają się drgania fizjologiczne (nasze naturalne) jak i te patologiczne (te od bakterii, pasożyta etc.).

Mając wzorce częstotliwości charakterystyczne dla danego patogenu, możemy ustalić, nie tylko czy emitowane przez pacjenta pole odpowiada zdrowemu, czy też choremu stanowi, jesteśmy w stanie wskazać co za pasożyt, bakteria lub alergen, nas obciąża. Terapia biorezonansem daje wiele możliwości i jest niejednokrotnie skuteczniejsza od jakichkolwiek innych terapii.

HEALY HOLISTIC

Kolejnym urządzeniem jest Healy które mimo swoich rozmiarów (wielkości 2 pudełek od zapałek) ma wbudowany czujnik kwantowy i za pomocą indywidualnie dobranych częstotliwości stymuluje określone obszary w organizmie.

Model który posiadamy to Healy Holistic .

Terapie medycyna naturalna Zgorzelec i okolice

Zapper to proste bardzo proste urządzenie eklektyczne które poprzez emitowanie mikroprądu  o różnych częstotliwościach eliminuje patogeny z organizmu.

Jest ono doskonałe na start , przy przeziębieniach i osłabieniach oraz oczyszczaniu organizmu z pasożytów, wirusów i bakterii.

Zapper został zbudowany napodstawie książki Huldy Clark – Kuracja życia.

Terapia składa się  z 3 sesji. Każda z nich trwa około 9 minut i trzeba robić przerwy między nimi około 30 minut.

Przeciwskazania to :

  • rozrusznik serca
  • ciąża
  • bieżąca chemioterapia

Przed podjęciem każdej terapii dokonujemy konsultacji bezpośrednich, aby poznać oczekiwania pacjenta oraz wykluczyć jakiekolwiek przeciwskazania. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy nieustannie do dyspozycji.